





DVP06XA-S2 DVP06AD-S DVP04DA-S2 DVP02DA-S DVP04AD-S Module Eletronic Components(DVP06XA-S2)
$515.50
In Stock
SKU: CBFE1998
Key Features:
MDWXDOFPRJXCARDPX-DVP06XA-S2+8 more
Quantity:
1
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Brand | MDWXDOFP |
| Department | 2K Monitors |
| Manufacturer | MDWXDOFP |
| Part number | RJXCARDPX-DVP06XA-S2 |
| Item Weight | 50 g |
| Parcel Dimensions | 1 x 1 x 1 cm, 50 g |
| Item model number | MDWXDOFP |
| Size | one size |
| Colour | Dvp06xa-s2 |
| Item Package Quantity | 1 |
| Batteries Required | No |
| Date First Available | Nov. 29 2025 |
| Item Model Number | CBFE1998 |
About This Item
- ●Programmable Logic Circuits
- ●DVP06XA-S2 DVP06AD-S DVP04DA-S2 DVP02DA-S DVP04AD-S Module Eletronic Components
Customer Reviews (0)
0.0
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Programmable Logic Circuits DVP06XA-S2 DVP06AD-S DVP04DA-S2 DVP02DA-S DVP04AD-S Module Eletronic Components
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- ✓Free shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- ✓30-day hassle-free returns — if it doesn't meet your expectations, send it back.