
DVP16SM11N HMI Module Eletronic Components
$188.60
In Stock
SKU: DC3E6F1F
Key Features:
MDWXDOFPRJXCJXRBP-DVP16SM11N+8 more
Quantity:
1
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Brand | MDWXDOFP |
| Department | 2K Monitors |
| Manufacturer | MDWXDOFP |
| Part number | RJXCJXRBP-DVP16SM11N |
| Item Weight | 50 g |
| Parcel Dimensions | 1 x 1 x 1 cm, 50 g |
| Item model number | MDWXDOFP |
| Size | one size |
| Colour | Dvp16sm11n |
| Item Package Quantity | 1 |
| Batteries Required | No |
| Date First Available | Nov. 29 2025 |
| Item Model Number | DC3E6F1F |
About This Item
- ●Programmable Logic Circuits
- ●DVP16SM11N HMI Module Eletronic Components
Customer Reviews (0)
0.0
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Programmable Logic Circuits DVP16SM11N HMI Module Eletronic Components
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- ✓Free shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- ✓30-day hassle-free returns — if it doesn't meet your expectations, send it back.