
DVPEN01-SL DVPEN01SL Module Eletronic Components
$701.60
In Stock
SKU: 99CE8705
Key Features:
MDWXDOFPRJXCPPARX-DVPEN01-SL+8 more
Quantity:
1
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Brand | MDWXDOFP |
| Department | 2K Monitors |
| Manufacturer | MDWXDOFP |
| Part number | RJXCPPARX-DVPEN01-SL |
| Item Weight | 50 g |
| Parcel Dimensions | 1 x 1 x 1 cm, 50 g |
| Item model number | MDWXDOFP |
| Size | one size |
| Colour | Dvpen01-sl |
| Item Package Quantity | 1 |
| Batteries Required | No |
| Date First Available | Nov. 29 2025 |
| Item Model Number | 99CE8705 |
About This Item
- ●Programmable Logic Circuits
- ●DVPEN01-SL DVPEN01SL Module Eletronic Components
Customer Reviews (0)
0.0
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Programmable Logic Circuits DVPEN01-SL DVPEN01SL Module Eletronic Components
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- ✓Free shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- ✓30-day hassle-free returns — if it doesn't meet your expectations, send it back.