
The handbook of electronic tables
In Stock
SKU: 8E22081A
Key Features:
Quantity:
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Department | 2K Monitors |
| ASIN β | β B0007E2VT2 |
| Publisher β | β Gernsback Library |
| Publication date β | β Jan. 1 1965 |
| Edition β | β First Edition |
| Language β | β English |
| Item weight β | β 363 g |
| Publisher | Gernsback Library |
| Publication date | Jan. 1 1965 |
| Edition | First Edition |
| Language | English |
| Item weight | 363 g |
| Item Model Number | 8E22081A |
About This Item
- βASIN β: β B0007E2VT2
- βPublisher β: β Gernsback Library
- βPublication date β: β Jan. 1 1965
- βEdition β: β First Edition
- βLanguage β: β English
- βItem weight β: β 363 g
- βLanguage English
- βPublisher Gernsback Library
- βPublication date Jan. 1 1965
Customer Reviews (0)
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Report an issue with this product Previous slide of product details Language English Publisher Gernsback Library Publication date Jan. 1 1965 Next slide of product details See all details There is a newer edition of this item: Master Handbook of Electronic Tables and Formulas $54.46 (1) Usually ships within 6 to 7 days Product details ASIN β : β B0007E2VT2 Publisher β : β Gernsback Library Publication date β : β Jan. 1 1965 Edition β : β First Edition Language β : β English Item weight β : β 363 g About the author Follow authors to get new release updates, plus improved recommendations. Martin Clifford Brief content visible, double tap to read full content. Full content visible, double tap to read brief content. Discover more of the authorβs books, see similar authors, read book recommendations and more.
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- βCurrently 60% off the regular price β competitive pricing checked against major retailers.
- βFree shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- β30-day hassle-free returns β if it doesn't meet your expectations, send it back.