




Way to Celebrate Valentine's Day " " Bracelets, 3 Pieces
In Stock
SKU: D51D97B3
Key Features:
Quantity:
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Brand | Way To Celebrate |
| Department | 2K Monitors |
| Material | Acrylic beads |
| Includes | 3 bracelets |
| Dimensions | Approximately 2.50", stretch to fit most |
| Accents | Beads, heart, love |
| Bracelet style | Friendship |
| Color | Multi |
| Material | Material: Acrylic beads |
| Metal type | Goldtone |
| Brand | Way To Celebrate |
| Clasp type | No Clasp |
| Fine or fashion | Fashion |
| Metal stamp | No Stamp |
| Jewelry occasion | Valentine's Day |
| Items included | Includes: 3 bracelets |
| Designer | FAF, Inc. |
| Jewelry setting | Illusion |
| Has written warranty | No |
| Multipack quantity | 1 |
| Age group | Adult |
| Gender | Female |
| Assembled product weight | 0.06 lb |
| GTIN | 195426241226 |
| Item Model Number | D51D97B3 |
About This Item
- βMaterial: Acrylic beads
- βIncludes: 3 bracelets
- βDimensions: Approximately 2.50", stretch to fit most
- βAccents: Beads, heart, love
- βSpot clean
- βValentine's Day
Customer Reviews (0)
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Love is in the air! Celebrate Valentine's Day with colorful accessories from Way to Celebrate. This fun bracelet trio will take you from day-time to night-out, and can be worn with any type of outfit β casual or dressy. Whatever your style, these cute bracelets are sure to bring fun, romantic vibes to any look. They also make a great gift β sure to bring happiness and a smile to your favorite Valentine, Galentine, or special person. Material: Acrylic beads Includes: 3 bracelets Dimensions: Approximately 2.50", stretch to fit most Accents: Beads, heart, love Spot clean Valentine's Day
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- βFree shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- β30-day hassle-free returns β if it doesn't meet your expectations, send it back.