




Way to Celebrate Valentine's Day Pearl Heart Necklace, 1 Piece
In Stock
SKU: 30BBEC53
Key Features:
Quantity:
Free Shipping
On orders over $50
Easy Returns
30-day return policy
Secure Payment
100% secure checkout
Product Details
| Brand | Way To Celebrate |
| Department | 2K Monitors |
| Metal | Goldtone |
| Includes | 1 necklace |
| Necklace length | 16" with 3" extender |
| Accents | Simulated pearls, pink and red hearts |
| Clasp type | Lobster Claw |
| Age group | Adult |
| Necklace style | Beaded |
| Has written warranty | No |
| Count | 1 |
| Assembled product weight | 0.06 lb |
| Fine or fashion | Fashion |
| Color category | Multicolor |
| Material | Plastic |
| Gender | Female |
| Metal type | No Metal |
| GTIN | 195426241240 |
| Item Model Number | 30BBEC53 |
About This Item
- βMetal: Goldtone
- βIncludes: 1 necklace
- βNecklace length: 16" with 3" extender
- βAccents: Simulated pearls, pink and red hearts
- βSpot clean
- βValentine's Day
Customer Reviews (0)
Based on 0 reviews
No reviews yet
Be the first to review this product!
About This Product
Love is in the air! Celebrate Valentine's Day with colorful accessories from Way to Celebrate. This fun necklace will take you from day-time to night-out, and can be worn with any type of outfit β casual or dressy. Whatever your style, this cute necklace is sure to bring fun, romantic vibes to your look. It also makes a great gift β sure to bring happiness and a smile to your favorite Valentine, Galentine, or special person. Metal: Goldtone Includes: 1 necklace Necklace length: 16" with 3" extender Accents: Simulated pearls, pink and red hearts Spot clean Valentine's Day
Our Take
Vivabay evaluates every product for quality, value, and real-world performance. Our goal is to help you make confident buying decisions with honest, practical assessments.
Why Buy From Vivabay
- βFree shipping across the US and Canada with secure checkout and order tracking.
- β30-day hassle-free returns β if it doesn't meet your expectations, send it back.